Kwiaty

W życiu piękne jest to, że niegdy nie wiemy co czeka nas za następnych zakrętem. Tak było również z kwiatami w ofercie Green Farm. Nasi przyjaciele, dzielący z nami trudy hodowli ślimaków zarazili nas pasją do uprawy i rozmnażania tych cudów natury. Feeria kolorów, burza zapachów i wspaniały wpływ na samopoczucie osób przebywających w otoczeniu kwiatów rekompensują trud opiekowania się nimi i rozmnażania. A to nie wszystko - niewielu z Państwa zapewne wie jak wspaniałą i zdrową sałatkę można zrobić na przykład z młodych liści Funkii (w Japonii od setek lat cieszą się dużą popularnością w kuchni - najczęściej używana do tego celu jest hosta sieboldii, ale pozostałe odmiany są również jadalne). Tutaj tylko wzmianka na temat zapomnianej kuchni, ale w nowej części tej strony na temat naszych doświadczeń z permakulturą  postaramy podzielić się zapomnianą lub nie odkrytą dotychczas przez większość wiedzą o prostym i zdrowym jedzeniu.

Szefem i głównym działaczem w uprawie kwiatów jest u nas Małgosia.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą kwiatów ogrodowych. Małgosia Pająk podzieli się z Państwem sadzonkami roślin oraz wiedzą na temat ich pielęgnacji i uprawy.

Wszystkich zainteresowanych prosimy o kontakt bezpośrednio z Małgosią pod nr tel. 605 102 814 oraz zapraszamy na stronę sklepu www.flora-pama.eu

Liliowce - ponad 30 odmian !

Oleandry - 11 odmian

Funkie - 16 odmian

oraz wiele innych

Dopiero się rozpędzamy, więc na pewno będzie ich więcej - Gosia w tym roku sadziła i sadziła. Efektem jest całe pole kłączy (i bóle kręgosłupa).

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies moża zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.